Americký televizní seriál Knight Rider patří mezi klasiky, které se nesmazatelně zapsali i do českého televizního vysílán 90. let. A nyní se oba jeho hlavní hrdinové opět vrací v chystaném filmu.

Michael a KITT jsou zpět

Knight Rider by měl skutečně dostat svou filmovou podobu. O jeho scénář by se měl postarat TJ. Fixman, a produkovat by jej měl Judson Scott. Ovšem vůbec nejzajímavější je jméno režiséra. Do režisérské židličky by se totiž měl usadit James Wan, režisér, který stojí za takovými snímky jako je Aquaman, Saw či Rychle a zběsile 7.

Zatím není vůbec jasné, jaký bude děj filmu, ani zda se bude odehrávat v současnoti, nebo se vrátí zpět do minulosti. V původním seriálu z 80. let zazářil David Hasselhoff, ale ani u něj není účast ve filmu zatím jasné. A není to jasné ani u mluvícího Pontiacu Firebird Trans Am, kterému nikdo neřekne jinak než KITT, tedy Knight Industries Two Tousand.

Na klasický seriál se později snažilo navázat hned několik děl, ovšem ani jedno z nich se již nesetkalo s takovým úspěchem jako originál. Tvůrci se netají tím, že by chtěli na originál navázat, ovšem to nenapovídá o obsahu snímku vlastně vůbec nic. Je tedy otázkou, jak ona slavná dvojice bude ve filmu využita.

Bylo by však minimálně vtipné opět vidět Hasselhoffa v roli neohroženého jezdce, který se svým vozem potírá jakýkoliv zločin. Je ovšem jasné, že Hasselhoff, který za ty roky celkem vypadl z formy, již hlavní roli nejspíše neztvární. Možná by na to i stačil, ale je otázkou, do jaké míry by se jednalo kvalitní podívanou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.