Mladoboleslavská Škoda má ve svém portfoliu celou řadu modelů, které lze zařadit do skupiny povedených a poměrně poptávaných. Samozřejmostí je i to, že nejvíce zájmu zcela pochopitelně budí hlavně novější modely. A sem můžeme zařadit vůz Škoda Karoq. Jaké jsou jeho hlavní klady? Podívejme se na přehled.

Zajímavý design

Ten nadchne už na první pohled. Cílem vozu mělo být působit drsnějším a ostřejším dojmem, a zároveň si zachovat elegantní a luxusní styl. Nová Škoda Karoq toto rozhodně splňuje, což lze vysledovat na první pohled. Mezi nejpovedenější prvky určitě patří hlavně přední světlomety, spolu s mlhovkami.

Skvělá praktičnost

Zájem o vozy SUV nijak neutichá. Pouze se mění priority zákazníků. Ti požadují vozy menší než dříve, ale stále s pořádnou dávkou praktičnost. I tady můžeme říci, že požadavky lidí byly splněny. Když jde o hlavní přednosti, patří sem především:

  • Objem zavazadelníku
  • Pohon 4×4
  • Automat nebo manuál

Příznivá cena

Roli při tvorbě cen samozřejmě hraje to, v jaké konkrétní konfiguraci je vůz vybrán. Roli hraje mnoho věci a tak ceny Škody Karoq mohou být různé. Když se na ně podíváme z celkového pohledu, lze je zařadit do kategorie kladů. A to s ohledem na to, co všechno za zaplacené peníze dostanete. Vůz se tedy rozhodně vyplatí.

Digitální přístrojová deska

Že je vůz skutečně unikátní, to potvrzuje také vyžití plně digitální přístrojové desky. I ta je něčím, co je nutné zařadit mezi jasné klady. Skvěle funguje a také perfektně vypadá. Možnosti si ji prohlédnout je spojena nejenom s různými fotografiemi. Ideální je vidět i osobně. Zkuste www.auto-poly.cz a vyrazte se podívat osobně. Tedy nejenom se podívat, jelikož není nic jednoduššího, než si domluvit zkušební jízdu a na vlastní kůži se přesvědčit o tom, že náš výčet pozitiv byl rozhodně objektivní a auto má svým zákazníkům co nabídnout.

Leave a Reply

Your email address will not be published.