Nemáte řidičák na motorku, ale přesto byste rádi osedlali jednostopý dopravní prostředek? Jednoduchá rada zní – pořiďte si skútr. Perfektní alternativa k motorce je ve městě jako doma a bez zbytečných průtahů vás pohodlně dopraví až do cíle. A proč byste neměli příliš dlouho čekat? Protože Kentoya nyní nabízí maxi skútry se slevou!

Skútr uřídí i začátečník

Pokud jste nikdy motocykl neřídili, a navíc na něj nemáte ani řidičák, nemějte ze skútru zbytečné obavy. Vystačíte si s řidičským průkazem pro skupinu B a řízení si osvojíte během chvilky. Případně si v autoškole zaplatíte pár lekcí, v rámci kterých získáte potřebnou jistotu.

Vyplatí se vám to, protože díky skútru budete mobilnější než kdykoliv předtím. Prokličkujete dopravní špičkou a bez problémů zaparkujete i na velmi omezeném prostoru. V neposlední řadě ušetříte nemalou částku za pohonné hmoty, protože průměrná spotřeba skútrů je velmi nízká.

Skútr Kentoya BROADWAY 125 4T

Skútr Kentoya BROADWAY 125 4T

A protože od roku 2013 lze s „béčkem“ řídit i maxi skútry s obsahem motoru do 125 ccm (předpokladem je automatická převodovka), můžete se po svém budoucím dopravním prostředku poohlédnout v aktuální nabídce značky Kentoya.

Maxiskútr uveze vás i spolujezdce

Kentoya si pro zákazníky připravila příjemné slevy. Za zvýhodněnou cenu jsou k mání skútry 125. Například maxiskútr Maximus – charismatický stroj vhodný i na meziměstské cestování. Atraktivní design, propracovaný digitální displej, LED technologie, trubicové osvětlení, skvěle naladěný podvozek a dostatečný výkon (skútr to „vytáhne“ až na 85 km/h) jsou snad dostatečné argumenty, proč by vaše volba měla padnout právě na tento model.

Skútr Kentoya MAXIMUS 125

Skútr Kentoya MAXIMUS 125

Ale proč byste si vůbec měli vybrat značku Kentoya? Protože je na českém trhu nejdéle ze všech výrobců skútrů, má nejvíce smluvních prodejců a servisů. Sehnat náhradní díly je otázkou chvilky, a to vždy za vynikající ceny. A pozor – skútr můžete mít i na splátky, s nulovou akontací a bez navýšení!

 

 

 

 

About The Author

Related Posts