Pokud přijde řeč na téma traktorů, všichni obyvatelé naší země si vybaví proslavenou značku Zetor. Ta má svůj původ v roce 1946, přičemž vznikla ve městě Brně. Činnost této firmy hravě předčila poválečné zvyky a v průběhu dekád přišla s celou řadou revolučních inovací. I dnes patří dané prostředky mezi absolutní špičku na trhu. Jezdíte v jednom i vy?

Ohromná životnost

Mezi největší benefity traktorů značky Zetor bezesporu patří velmi dlouhá životnost. To samozřejmě platí v případě, kdy se o svého plechového parťáka adekvátně staráte a dopřáváte mu autorizované díly. Ani nejlepší stroj totiž příliš dlouho nevydrží, pokud se k němu nebudete chovat správně.

V dnešní době se přitom dají náhradní součástky sehnat velmi rychle, a to z pohodlí domova. Ať už hledáte zadní světla na Zetor, startér, tlumiče výfuku, či si zrovna chcete dopřát výkonná LED pracovní světla, držte se jen originálních produktů z dílny dané firmy. Kde je sehnat za příjemné ceny?

Specializovaný e-shop

Určitě nemusíte jezdit do některé z mnoha poboček zmíněné společnosti. Místo toho si otevřete internetové stránky e-shopu BVM, který se specializuje na příslušenství pro velké dopravní prostředky. V jeho nabídce snadno naleznete pracovní světla Zetor, stejně jako všechny ostatní díly. Problémem není ani často vyhledávaná zadní skupinová svítilna. To platí i v situaci, kdy vlastníte Tatru, Liaz, Avii, Karosu, Destu nebo Pragu V3S.

Doručení probíhá formou PPL, Zásilkovny, DHL, či osobního vyzvednutí ve Slušovicích. Chcete-li ušetřit, určitě vás potěší možnost nákupu levnějších repasovaných položek. Jestli si nebudete jistí s výběrem konkrétního zboží, zavolejte na uvedené telefonní číslo a nechte si poradit od profesionální zákaznické obsluhy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.