Korejský výrobce automobilů Hyundai se rozhodla světu představit novou společnost, pod kterou bude nabízet luxusní automobily. Tato značka by měla nabídnout inovace, které se budou zaměřovat především na posádku vozu. Dále nabídne rafinovaný a vyvážená výkon a sportovní design, který půjde ruku v ruce s elegantními detaily.

Značka Genesis byla ohlášena již v minulém roce a s ní hned šest nových, luxusních modelů. Více informací jsme však nevěděli, až do teď.

hy12_56f3a5d2b0450

DO roku 2017 by měla nová značka představit čtyři modely, z nichž dva by měly být v provedení sedan a měly by nést jméno G80 a G70. Ty by měl doplnit i loni představený model G90, který je náhradou za model Hyundai Eqqus. G80 by měl být nástupcem modelu Genesis a G70 bude představovat zcela nový sedan střední třídy. Ten si klade stát se konkurencí takovým modelům jako je BMW 3, nebo Mercedes-Benzu C. Tento model byl již představen a to jako koncept na New Yorském autosalonu, kde se představil jako velice dynamický vůz.

hy21_56f3a5d2cd523

Jaká technika bude dřímat v útrobách automobilu je prozatím tajemstvím. S určitostí však víme to, že pod kapotou se bude ukrývat hybridní pohonná jednotka, kombinující dvoulitrový čtyřválec, elektromotor a osmistupňový automat.

Také vás bude zajímat: finanční magazín, technické novinky a magazín pro ženy

hy22_56f3a5d2eaddd

Roky 2019 až 2020 se budou nést ve znamení dalších tří modelů, z nichž prvním bude velké SUV, které později doplní i další SUV, které bude mít o něco kompaktnější rozměry. Jako poslední by se pak mělo představit sportovní kupé. To bude náhradou za dnešní Hyundai Genesis kupé, které bylo k dispozici i na tuzemském trhu.hy40_56f3a5d30d2f4

Ambice nové automobilky nejsou skromné, protože do budoucna se vidí jako globální značka. Prozatím se však bude soustředit na čínský a severoamerický trh. Asie a Evropa přijdou na řadu až později.hy04_56f3a5d27b0c4


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.