Autopůjčoven je v České republice jako máku. Kdo si potřebuje okamžitě pronajmout automobil, klikne si na nejbližší půjčovnu ve svém okolí či regionu a během několika hodin se domluví. Situace v Praze je jednodušší o to, že vzhledem k počtu obyvatel je kapacita služeb obrovská. A právě tato koncentrace provozoven nahrává podvodníkům a různým šmelinářům, kteří mají ve svém zájmu jen jeden úmysl – na zákazníkovi vydělat.

Vyberte si auto podle svých potřeb i regionu

Autopůjčovna v Praze a půjčovna dodávek v Praze – Auto od strejdy – je jiná káva. Nechává automobilisty i vydělat. Jak je to možné? Vysvětlíme vám to. Registr pronajímaných aut ve zmíněné půjčovně obsahuje databázi motoristů, kteří svá auta krátkodobě i na dlouhou dobu pronajímají. Zákazník, jenž si potřebuje půjčit osobní vůz nebo dodávku, si vybere v kartotéce konkrétní vozidlo, jež by mu vyhovovalo podle technických údajů, uvedené spotřeby paliva, rozměrů úložného prostoru a dalších informací.

Stovky registrovaných vozidel k pronájmu

Nekuřácké vozy, technická prohlídka platná do roku 2019, nízká spotřeba, emise platné pro německá města, vyhřívaná kožená sedadla i ideální poloha vozidla ve vašem okolí. Nemusíte si pro auto do Prahy či jiného okresního města, možná půjčuje auto váš soused a vy se to dozvíte jen díky jeho registraci ve zmíněné autopůjčovně.

Nechte svůj nepotřebný vůz vydělávat

A jak byste si mohli vydělat vy sami, když máte garážované nebo málo využívané auto? Potřebujete využít a projet vozidlo z rodinného či firemního vozového parku, jež právě zbytečně stojí ladem? Zaevidujte se s pomocí jednoduchého formuláře autopůjčovny a vaše auto už vám může začít vydělávat. Navíc ještě pomůžete jinému motoristovi v nouzi, a to se počítá. Podmínky bezpečného pronájmu vozidel jsou uvedeny na stránkách autoodstrejdy.cz.