Díky jarní a letní kolekci 2017 populární české značky MBW obsahující kvalitní a odolné bundy, kombinézy, boty a kalhoty na motorku se motorkáři nemusejí obávat nepříznivého počasí. Na jeho rozmary a výkyvy budou připraveni včas a důkladně. Oblečte se do praktických kožených nebo textilních oděvů a užívejte si jízdy bez ohledu na klima.

Novinky pro horké dny i sychravé počasí

Český výrobce oblečení na motorku MBV představil celkem šestnáct produktových novinek kolekce pro jaro a léto 2017: Jester, Hurricane, Apollo + Gili, Katniss + Gabi, NFS, Bravo, Poco, Dustin, Mike, Mentor, Adventure + Adventure pants. Bundy na motorku, moto kalhoty i kožené bundy jsou šity pevným, bezpečnostním švem, který bývá dvojitý i trojitý a splňuje normu ISO 4916. Certifikované protektory, jež jsou součástí moto oblečení, jsou zárukou bezpečí a pohodlné jízdy.

Adventure moto kalhoty s bundou

Pod symbolem GT Adventure jsou ukryty pánské textilní kalhoty na motorku s bundou. Jsou vyrobeny z lehké vysoce pevnostní textilie SD-TEX. Chrániče kolen se dají vyjmout a nastavit podle potřebné výšky. Chrániče boků jsou zhotoveny z paměťové pěny a jsou rovněž vyjímatelné, stejně jako voděodolná prodyšná membrána DRY TEK a termovložka Thermoline. Samozřejmostí jsou reflexní body a ventilační Air-flow systém. Pro sepnutí s bundou jsou na kalhotách našity zadní krátký zip a obvodový zip. Bunda je vyrobena ze stejných materiálů jako kalhoty na motorku. Jen certifikované chrániče jsou v oblasti ramen a loktů, v oblasti páteře je vyjímatelný porotenový chránič. Bunda má šest praktických kapes a lze z ní při vyjmutí DRY TEK membrány okamžitě vytvořit letní model, v němž už řidiči není horko.

MBW moto boty Bravo

Nemůžeme zapomenout ani na boty na motorku. Ty naleznete například pod značkou MBW boty Bravo. Jedná se o vysoké kožené cestovní moto boty s tvrzenou špičkou, vnitřní stranou špičky zpevněnou plastovým protiskluzovým gripem a reflexním materiálem na patě. Podrážka je z gumy odolné proti mastnotám. Boty Bravo se zapínají na dvě masivní přezky, mají vnitřní zesílenou ochranu holeně, kotníku a paty. V oblasti nártu je flexibilní část umožňující dobrou hybnost nohy.

MBW dvoudílná kombinéza Mentor

V kolekci se nezapomnělo ani na kombinézy, doporučujeme ozkoušet MBW Mentor dvoudílnou moto kombinézu z hovězí usně kombinované s kevlarovou strečí Schoeller Keprotec. Kevlarová streč se dobře čistí a zároveň se jedná o žáruvzdorný materiál odolný proti otěru. V kombinéze jsou zabudovány vyjímatelné chrániče ramen, loktů, kolen, holení, boků, hýždí a páteře. Bezpečnost zajišťují ještě reflexní prvky, dvojité MBW chrániče, neoprenový límec, flexibilní panely a aerodynamický hrb. Antiseptická vložka chrání pokožku řidiče při zpocení se.

About The Author

Related Posts